Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Zaproponuj swój zestaw książek

Analizując najczęściej składane w naszym sklepie zamówienia, staramy się utworzyć atrakcyjne cenowo i merytorycznie zestawy książek. Prezentujemy je w kategorii „ZESTAWY” *Jeśli jednak wśród istniejących zestawów brakuje poszukiwanego (oczekiwanego) – nic straconego - zbuduj taki zestaw sam ! 

  • Skalkuluj i zaproponuj cenę jaką byłbyś skłonny za taki zestaw zapłacić. 
  • Tak zebrane informacje wyślij do nas mailem na adres: redakcja@iwep.pl ,  dopisując w temacie "propozycja nowego zestawu książek"

Przesłane informacje nie mają charakteru zamówienia. Jest to wyłącznie propozycja, sugestia, którą możliwie najszybciej ocenimy od strony handlowej. 

Nie możemy zagwarantować przyjęcia zaproponowanej ceny, to kwestia negocjacji. Możemy natomiast obiecać, że zaproponowany zestaw przygotujemy jako ofertę i będzie on możliwy do kupienia na pewno po korzystniejszej cenie niż suma poszczególnych składowych. 

Odpowiemy na każdą propozycję, a gotowy do zakupu zestaw będzie dostępny w kategorii „ZESTAWY” i możliwy do kupienia.  

Dodatkowo – jako współtwórca takiego zestawu, możesz polecać go swoim znajomym. Jeśli pojawią się w naszej e-księgarni zamówienia z Twoim emailem jako „polecającego”, oraz zostaną zrealizowane, uzyskasz u nas indywidualny rabat handlowy do 20% możliwy do wykorzystania w kolejnych zakupach przez najbliższe 30 dni. 


Jak to działa?

ZASADY POZYSKIWANIA I KUMULOWANIA RABATU
  • za każdy zakup z Twojego polecenia uzyskujesz 5% rabatu na zakupy, możliwe do wykorzystania w ciągu najbliższych 30 dni;
  • maksymalny rabat jaki możesz uzyskać w ten sposób może wynieść 20%, a to wymaga tylko 4 osób dokonujących zakupu z Twojego polecenia ! ;
  • każdy zakup z Twojego polecenia będzie, w momencie jego realizacji, przedłużał czas trwania Twojego rabatu, rozpoczynając odliczanie 30 dni od nowa ;
  • logując się w naszym sklepie, podczas składania zamówienia, będziesz widział na bieżąco jak obniżają się ceny naszych książek w dedykowanej specjalnie dla Ciebie ofercie.


Skorzystaj z tych możliwości – naprawdę warto !


redakcja@iwep.plJeśli chcesz zaproponować swój zestaw - kliknij tutaj
Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© | polityka prywatności