Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Webbook

Informacje podstawowe o czytniku Webbook


Niektóre z naszych książek udostępniamy na platformie czytnika Webbook. Pod adresem: https://europrawo.webbook.pl dostępna jest aktualna oferta w tym zakresie.

Do korzystania z dostępnej tam aplikacji wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu i przeglądarką WWW. Dzięki takiemu rozwiązaniu, praca z książkami możliwa jest niemal z każdego miejsca na świecie. Aplikacja dba również o bezpieczeństwo plików i chroni przed rozpowszechnianiem materiałów niepożądanymi kanałami.

Platforma Webbook, po zarejestrowaniu i zalogowaniu, umożliwia tworzenie własnej wirtualnej półki z książkami. Pozwala uzyskać w trybie „online” dostęp do wielu publikacji jak i ciekawych promocji. Platforma czytnika posiada wiele ciekawych i przydatnych narzędzi, dzięki którym możliwe staje się np. robienie własnych notatek, zakładek, podkreśleń. Aby rozpocząć korzystanie z czytnika wystarczy zarejestrować się pod adresem https://europrawo.webbook.pl , zalogować i zakupić dostęp do interesujących książek.

Zakupu dostępu do wybranej publikacji dokonuje się bezpośrednio na platformie Webbook (opcja dostępu bezpośredniego). Książki udostępnione przez EuroPrawo do nabycia w wersji cyfrowej czytnika Webbook są w naszym serwisie wyróżnione na podstronie prezentacji książki, dodatkowym menu wyboru – przykład przedstawiamy poniżej.

Jeśli wskazane powyżej menu jest widoczne na podstronie danej publikacji, oznacza to możliwość bezpośredniego przekierowania do naszej sekcji czytnika w celu dokonania tam zakupu.

Życzymy Państwu udanego korzystania z czytnika Webbook.Instytut Wydawniczy EuroPrawo nie jest operatorem czytnika Webbook, udostępnił tam jedynie niektóre z opublikowanych książek. Zasady korzystania z czytnika określa precyzyjnie regulamin platformy, dostępny pod adresem: https://webbook.pl/regulamin.

Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© 2012 | polityka prywatności