Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Nauki społeczne w dobie innowacji

gen. dyw. dr inż. Stanisław Krysiński, dr Agnieszka Wikarczyk, dr Justyna Żylińska

Stanisław Krysiński

Profesor na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie

Agnieszka Wikarczyk

Adiunkt na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie

Justyna Żylińska

Wieloletni wykładowca na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

ISBN: 978-83-7627-177-4
Nr katalogowy: 1181
Wydanie: 1
Data wydania: 2019/12
Seria: Monografie
Oprawa: miekka
Format: 165 x 235
Ilość stron: 596
Cena katalogowa: 69,00 zł


spis treści

Dostępność publikacji:

Cena: 69.00 zł


poleć znajomemu

UWAGA - z powodu prac modernizacyjnych naszego serwisu internetowego, wszystkie zakupy książek w trybie "on line" będą realizowane za pośrednictwem serwisu Allegro (opcja "KUPUJĘ TERAZ"). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody można złożyć zamówienie e-mailem (opcja "ZAMAWIAM E-MAILEM").

Zapewniamy Państwa, że wybór opcji w żaden sposób nie wpłynie to na jakość i tempo realizacji sprzedaży. Po kliknięciu jednego z poniższych linków nastąpi przekierowanie do realizacji jednej z wybranych opcji.  W przypadku serwisu Allegro prosimy kontynuować zakupy według procedur udostępnionych przez Serwis.


KUPUJĘ TERAZ


ZAMAWIAM E-MAILEM


Zmiany środowiska międzynarodowego, globalizacja, szybki rozwój nauki i technologii spowodowały, że różne dziedziny nauki stale poszerzają swoje spektrum badawcze. Coraz ściślejsze powiązania zawiązują się między szeroko rozumianymi naukami społecznymi.

Spostrzeżenie to stało się myślą przewodnią zorganizowanej w 2019 roku przez Uczelnię Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Współczesne problemy zarządzania i bezpieczeństwa”. Jej efektem jest prezentowana publikacja. Opracowania zostały przygotowane przez przedstawicieli różnych ośrodków akademickich z Polski i z zagranicy.

Dzięki szerokiemu gronu autorów udało się zgromadzić bogaty materiał empiryczny, który będzie dobrą bazą wiedzy zarówno dla doświadczonych praktyków zarządzania bądź bezpieczeństwa, jak i tych wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć poznawanie tych ważnych obszarów.
Polecaj i kupuj taniej

Darmowe przesyłki

Zakup grupowy

Jak publikować w EuroPrawo


Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© | polityka prywatności