Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Zasada legalności działania organów administracji publicznej w multicentrycznym systemie prawa

Marta Kisielowska

Marta Kisielowska

Adwokat, asystent w Katedrze Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorka publikacji z zakresu prawa i postępowania administracyjnego oraz prawa europejskiego.

ISBN: 978-83-7627-165-1
Nr katalogowy: 1161
Wydanie: 1
Data wydania: 2018/06
Seria: Monografie
Oprawa: miekka
Format: 165 x 235
Ilość stron: 369

spis treści

Dostępność publikacji:
Dostępny na bieżąco

Cena: 55.00 zł

koszty dostawy 


poleć znajomemu

Prezentowane opracowanie jest pierwszą w literaturze polskiej monografią poświęconą zasadzie legalności we współczesnym multicentrycznym systemie prawa. Książka polecana jest w szczególności pracownikom administracji publicznej, sędziom sądów administracyjnych, pracownikom naukowym, praktykom zajmującym się stosowaniem prawa administracyjnego, a także studentom studiów prawniczych i administracyjnych.

Poczynione w pracy ustalenia, odnoszące się do obowiązków organów administracji publicznej związanych z zapewnieniem legalności decyzji administracyjnych w złożonym, wieloelementowym systemie prawnym, z pewnością okażą się przydatne w praktyce stosowania prawa, kontroli jego przestrzegania, a także w rozstrzyganiu dylematów interpretacyjnych.Polecaj i kupuj taniej

Darmowe przesyłki

Zakup grupowy

Jak publikować w EuroPrawo


Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© 2012 | polityka prywatności