Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Zasada legalności działania organów administracji publicznej w multicentrycznym systemie prawa

dr Marta Kisielowska

Marta Kisielowska

Adwokat, asystent w Katedrze Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorka publikacji z zakresu prawa i postępowania administracyjnego oraz prawa europejskiego.

ISBN: 978-83-7627-165-1
Nr katalogowy: 1161
Wydanie: 1
Data wydania: 2018/06
Seria: Monografie
Oprawa: miekka
Format: 165 x 235
Ilość stron: 369

spis treści

Dostępność publikacji:

Cena: 55.00 zł


poleć znajomemu

UWAGA - z powodu prac modernizacyjnych naszego serwisu internetowego, wszystkie zakupy książek w trybie "on line" będą realizowane za pośrednictwem serwisu Allegro (opcja "KUPUJĘ TERAZ"). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody można złożyć zamówienie e-mailem (opcja "ZAMAWIAM E-MAILEM").

Zapewniamy Państwa, że wybór opcji w żaden sposób nie wpłynie to na jakość i tempo realizacji sprzedaży. Po kliknięciu jednego z poniższych linków nastąpi przekierowanie do realizacji jednej z wybranych opcji.  W przypadku serwisu Allegro prosimy kontynuować zakupy według procedur udostępnionych przez Serwis.


KUPUJĘ TERAZ


ZAMAWIAM E-MAILEM


Prezentowane opracowanie jest pierwszą w literaturze polskiej monografią poświęconą zasadzie legalności we współczesnym multicentrycznym systemie prawa. Książka polecana jest w szczególności pracownikom administracji publicznej, sędziom sądów administracyjnych, pracownikom naukowym, praktykom zajmującym się stosowaniem prawa administracyjnego, a także studentom studiów prawniczych i administracyjnych.

Poczynione w pracy ustalenia, odnoszące się do obowiązków organów administracji publicznej związanych z zapewnieniem legalności decyzji administracyjnych w złożonym, wieloelementowym systemie prawnym, z pewnością okażą się przydatne w praktyce stosowania prawa, kontroli jego przestrzegania, a także w rozstrzyganiu dylematów interpretacyjnych.Polecaj i kupuj taniej

Newsletter

Zakup grupowy

Jak publikować w EuroPrawo


Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© | polityka prywatności