Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Status zatok historycznych. Studium prawnomiędzynarodowe

dr hab. Tomasz Kamiński

Tomasz Kamiński

Doktor habilitowany nauk prawnych, wykładowca akademicki, zatrudniony w Instytucie Prawa Międzynarodowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego Wojskowej Akademii Technicznej. Specjalista z zakresu prawa traktatów, prawa morza, prawa dyplomatycznego i konsularnego oraz prawa organizacji międzynarodowych. Autor i redaktor naukowy monografii. Autor podręczników oraz licznych artykułów naukowych.

ISBN: 978-83-7627-160-6
Nr katalogowy: 1153
Wydanie: 1
Data wydania: 2018/01
Seria: Monografie
Oprawa: twarda
Format: 165 x 235
Ilość stron: 470

spis treści

Dostępność publikacji:

Cena: 69.00 zł


poleć znajomemu

UWAGA - z powodu prac modernizacyjnych naszego serwisu internetowego, wszystkie zakupy książek w trybie "on line" będą realizowane za pośrednictwem serwisu Allegro (opcja "KUPUJĘ TERAZ"). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody można złożyć zamówienie e-mailem (opcja "ZAMAWIAM E-MAILEM").

Zapewniamy Państwa, że wybór opcji w żaden sposób nie wpłynie to na jakość i tempo realizacji sprzedaży. Po kliknięciu jednego z poniższych linków nastąpi przekierowanie do realizacji jednej z wybranych opcji.  W przypadku serwisu Allegro prosimy kontynuować zakupy według procedur udostępnionych przez Serwis.


KUPUJĘ TERAZ


ZAMAWIAM E-MAILEM


„Szeroko merytorycznie i trafnie metodycznie ujęte propozycje spektrum badań podjętych przez autora monografii o zatokach historycznych cechuje godne uwagi nowatorstwo ujęcia wyrażające także szersze kwestie prawne niż tylko te partykularne morskie. […] Takie wielostronne postrzeganie zagadnień prawa międzynarodowego jest preferowane ostatnio między innymi przez American Society of International Law – jako dające możliwości: „…see around the corner – to understand where the law is headed, what enforcement trends are, where surprises may lie ahead…”.

Z recenzji ś.p. prof. dr hab. Leonarda Łukaszuka

„Podjęty przez autora zamysł przygotowania szeroko zakrojonej monografii dotyczącej prawnomiędzynarodowego statusu zatok historycznych okazał się niezwykle owocny. W wyniku wieloletnich badań powstała bowiem książka wybitna, stanowiąca znaczny wkład w rozwój nauki prawa międzynarodowego, w szczególności w zakresie interpretacji instytucji międzynarodowego prawa morza”.

Z recenzji prof. UW dr hab. Zdzisława GalickiegoPolecaj i kupuj taniej

Darmowe przesyłki

Zakup grupowy

Jak publikować w EuroPrawo


Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© | polityka prywatności