Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Ustawa o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym. Komentarz

dr Mateusz Chołodecki, dr Michał Strzelbicki

Mateusz Chołodecki

Doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, kierownik Laboratorium Rynku Pocztowego w Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych UW oraz członek organizacji i instytucji naukowych mi.in.: European Institute of Law w Wiedniu, Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego (CARS) oraz Invaiting Justice, adwokat.

Michał Strzelbicki

Doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autor szeregu publikacji z zakresu prawa, w tym współautorem siedmiu podręczników prawa gospodarczego. Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się wprawie odszkodowawczym, prawie ubezpieczeń, prawie europejskim oraz prawie gospodarczym. 

ISBN: 978-83-7627-141-5
Nr katalogowy: 1138
Wydanie: 1
Data wydania: 2017/4
Seria: Monografie
Format: 165 x 235
Ilość stron: 120
Cena katalogowa: 35 zł


spis treści

Dostępność publikacji:

Cena: 35.00 zł


zakup grupowy
poleć znajomemu

UWAGA - z powodu prac modernizacyjnych naszego serwisu internetowego, wszystkie zakupy książek w trybie "on line" będą realizowane za pośrednictwem serwisu Allegro (opcja "KUPUJĘ TERAZ"). Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody można złożyć zamówienie e-mailem (opcja "ZAMAWIAM E-MAILEM").

Zapewniamy Państwa, że wybór opcji w żaden sposób nie wpłynie to na jakość i tempo realizacji sprzedaży. Po kliknięciu jednego z poniższych linków nastąpi przekierowanie do realizacji jednej z wybranych opcji.  W przypadku serwisu Allegro prosimy kontynuować zakupy według procedur udostępnionych przez Serwis.


KUPUJĘ TERAZ


ZAMAWIAM E-MAILEM


„Komentarz przedstawia szczególną wartość. Z jednej strony zawiera wiele praktycznych uwag, jakie będą bardzo przydatne dla podmiotów rynku finansowego, ich klientów, ich pełnomocników, Rzecznika Finansowego czy sądów. Z drugiej strony rozważania Autorów dotyczące zagadnień regulowanych komentowaną ustawą mają walor naukowy. Autorzy dokonują szeregu porównań rozwiązań zawartych w komentowanej ustawie, zarówno z rozwiązaniami przewidzianymi w poprzednim stanie prawnym, jak i rozwiązaniami wprowadzonymi innymi aktami prawnymi. Szeroko nawiązują do orzecznictwa i dostępnej literatury”.

z recenzji dr hab. Anny Piszcz, prof. UwB


Polecaj i kupuj taniej

Darmowe przesyłki

Zakup grupowy

Jak publikować w EuroPrawo


Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© | polityka prywatności