Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Unia Europejska na rozstajach. Traktat z Lizbony, wydanie 3

prof. dr hab. Jan Barcz

Jan Barcz

Profesor zw. doktor habilitowany, kierownik Katedry Prawa Międzynarodowego i Prawa Unii Europejskiej w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego.

ISBN: 978-83-7627-065-4
Nr katalogowy: 1085
Wydanie: 3
Data wydania: 2011/12
Seria: Monografie
Oprawa: miekka
Format: 165 x 235
Ilość stron: 264
Cena katalogowa: 49,00 zł


spis treści       fragment

Dostępność publikacji:
Dostępny na bieżąco

Cena: 49.00 zł

koszty dostawy 


zakup grupowy
poleć znajomemu

„(…) Kryzys finansowy, który wybuchł w 2008 r., w konsekwencji sięgnął również państw członkowskich Unii Europejskiej, w tym najbardziej zaawansowanego obszaru integracji europejskiej – strefy euro. Załamanie się finansów Grecji, a następnie Irlandii i Portugalii, groźba destabilizacji finansowej największych państw Unii – Hiszpanii i Włoch sprawiły, że w ramach państw strefy euro podjęto działania nakierowane nie tylko na przezwyciężenie kryzysu finansowego w krótkiej perspektywie (tzw.mechanizm grecki), lecz również na ustanowienie mechanizmów, które w sposób trwały gwarantowałyby stabilność finansową strefy euro jako całości. "


Polecaj i kupuj taniej

Darmowe przesyłki

Zakup grupowy

Jak publikować w EuroPrawo


Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© | polityka prywatności