Informujemy że używamy plików "cookies" i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy oraz statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki Klienta oznacza, że pliki te będą umieszczane w urządzeniu końcowym Klienta. Zawsze jednak można zmienić te ustawienia.

koszyk: 0 produktów

Swoboda przepływu kapitału i usługi finansowe w Unii Europejskiej, tom XVIII, wydanie 1

dr Anna Zawidzka-Łojek, Bartosz Bacia

Anna Zawidzka-Łojek

Doktor habilitowany nauk prawnych w Katedrze Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka, współautorka i redaktor naukowy wielu publikacji z zakresu prawa Unii Europejskiej, specjalizuje się w zagadnieniach prawnych związanych z zastosowaniem zasady niedyskryminacji oraz funkcjonowaniem rynku wewnętrznego Unii Europejskiej.

Bartosz Bacia

doktorant na Humboldt-Universität zu Berlin, aplikant radcowski, autor publikacji z zakresu prawa rynku finansowego, podatków oraz prawa cywilnego w polskiej i zagranicznej prasie branżowej.

ISBN: 978-83-7627-055-5
Nr katalogowy: 1057
Wydanie: 1
Data wydania: 2011/01
Seria: System Prawa Unii Europejskiej Podręczniki
Oprawa: miekka
Format: 165 x 235
Ilość stron: 138
Cena katalogowa: 33,00 zł


spis treści

Dostępność publikacji:
Dostępny na bieżąco

Cena: 33.00 zł

koszty dostawy 


poleć znajomemu

Celem autorów niniejszego tomu jest przejrzyste i zwięzłe omówienie podstawowych reguł dotyczących przepływu kapitału i płatności oraz świadczenia usług finansowych. W toku wywodu przedstawiony jest rozwój prawa pochodnego z przedmiotowego zakresu oraz wpływ orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej na ukształtowanie najważniejszych pojęć i zasad liberalizacji przepływu kapitału i usług finansowych.

Polecaj i kupuj taniej

Darmowe przesyłki

Zakup grupowy

Jak publikować w EuroPrawo


Instytut Wydawniczy EuroPrawo

© | polityka prywatności